|
Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie - VIII kadencja 2018 - 2023
Lp |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Funkcja |
1 |
Maks Lech |
Kobiele Małe |
Przewodniczący |
2 |
Szczekocki Sławomir |
Przydatki Przybyszowskie |
Wiceprzewodniczący |
3 |
Dzwonkowski Henryk |
Huta Drewniana |
Wiceprzewodniczący |
4 |
Bareła Grzegorz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
5 |
Flasza Mirosław |
Wola Rożkowa |
Członek |
6 |
Gorzędowski Zbigniew |
Cadówek |
Członek |
7 |
Kowalski Zbigniew |
Babczów |
Członek |
8 |
Majewski Sylwester |
Biestrzyków Mały |
Członek |
9 |
Marciniak Gabriela |
Przyborów |
Członek |
10 |
Mierzwa Anna |
Karsy |
Członek |
11 |
Rusin Kazimierz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
12 |
Mirosław Łazik |
Orzechów |
Członek |
13 |
Stępień Jan |
Kobiele Wielkie |
Członek |
14 |
Wojciechowski Jacek |
Orzechówek |
Członek |
15 |
Zasada Mirosław |
Świerczyny |
Członek |
|
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2018-11-21 08:46:51 | Data modyfikacji: 2022-04-04 11:45:05.
|
Składy Stałych Komisji Rady Gminy Kobiele Wielkie na kadencję 2018-2023
KOMISJA REWIZYJNA
1. Mierzwa Anna - Przewodniczący 2. Flasza Mirosław - Wiceprzewodniczący 3. Bareła Grzegorz - Członek
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
1. Wojciechowski Jacek - Przewodniczący 2. Rusin Kazimierz - Wiceprzewodniczący 3. Stępień Jan - Członek
KOMISJA ZDROWIA, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU
1. Zasada Mirosław - Przewodniczący 2. Gorzędowski Zbigniew -Wiceprzewodniczący 3. Marciniak Gabriela - Członek 4. Mierzwa Anna - Członek 5. Flasza Mirosław - Członek
KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW I PLANOWANIA
1. Szczekocki Sławomir - Przewodniczący 2. Bareła Grzegorz - Wiceprzewodniczący 3. Wojciechowski Jacek - Członek 4. Rusin Kazimierz - Członek 5. Maks Lech - Członek
KOMISJA ROLNICTWA, GOSPODARKI KOMUNALNEJ, OCHRONY ŚRODOWISKA I INWESTYCJI GMINNYCH
1. Majewski Sylwester - Przewodniczący 2. Stępień Jan - Wiceprzewodniczący 3. Dzwonkowski Henryk - Członek 4. Kowalski Zbigniew - Członek 6. Łazik Mirosław - Członek |
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2018-11-30 08:29:00 | Data modyfikacji: 2022-04-04 13:04:43.
|
Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie - VII kadencja 2014 - 2018 (skład osobowy na dzień 03 września 2015 r.)
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Funkcja |
1. |
Maks Lech |
Kobiele Małe |
Przewodniczący |
2. |
Szczekocki Sławomir |
Przydatki Przybyszowskie |
Wiceprzewodniczący |
3. |
Dzwonkowski Henryk |
Huta Drewniana |
Wiceprzewodniczący |
4. |
Bareła Grzegorz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
5. |
Flasza Mirosław |
Wola Rożkowa |
Członek |
6. |
Gorzędowski Zbigniew |
Cadówek |
Członek |
7. |
Jabłecka Edyta |
Orzechówek |
Członek |
8. |
Majewski Sylwester |
Biestrzyków Mały |
Członek |
9. |
Mierzwa Anna |
Karsy |
Członek |
10. |
Pokora Witold |
Łazy |
Członek |
11. |
Rusin Kazimierz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
12. |
Stępień Jan |
Kobiele Wielkie |
Członek |
13. |
Zasada Mirosław |
Świerczyny |
Członek |
14. |
Zuterek Adam |
Babczów |
Członek |
15. |
Grzegorczyk Janusz |
Posadówka |
Członek |
|
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-11-23 15:18:48 | Data modyfikacji: 2015-11-24 15:05:23.
|
Składy Komisji Rady Gminy Kobiele Wielkie na kadencje 2014-2018 (skład osobowy na dzień 8 października 2015 r.)
Komisja Rewizyjna
Mierzwa Anna - przewodniczący Flasza Mirosław - wiceprzewodniczący Bareła Grzegorz - członek Jabłecka Edyta - członek Zasada Mirosław - członek
Komisja Budżetu, Finansów i Planowania
Szczekocki Sławomir - przewodniczący Bareła Grzegorz - wiceprzewodniczący Dzwonkowki Henryk - członek Grzegorczyk Janusz - członek Rusin Kazimierz - członek Zuterek Adam - członek
Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu
Zasada Mirosław. - przewodniczący Gorzędowski Zbigniew - wiceprzewodniczący Majewski Sylwester - członek Mierzwa Anna - członek Pokora Witold - członek Zuterek Adam - członek
Komisja Rolnictwa, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji Gminnych
Dzwonkowski Henryk - przewodniczący Stępień Jan - wiceprzewodniczący Flasza Mirosław - członek Grzegorczyk Janusz - członek Majewski Sylwester - członek Szczekocki Sławomir - członek |
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-11-25 07:22:52 | Data modyfikacji: 2015-11-25 07:26:56.
|
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 18 maja 2015 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Kobiele Wielkie. Treść postanowienia |
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-05-25 09:30:07.
|
Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie - VII kadencja 2014 - 2018 (skład osobowy na dzień 18 maja 2015 r.)
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Funkcja |
1. |
Maks Lech |
Kobiele Małe |
Przewodniczący |
2. |
Szczekocki Sławomir |
Przydatki Przybyszowskie |
Wiceprzewodniczący |
3. |
Dzwonkowski Henryk |
Huta Drewniana |
Wiceprzewodniczący |
4. |
Bareła Grzegorz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
5. |
Flasza Mirosław |
Wola Rożkowa |
Członek |
6. |
Gorzędowski Zbigniew |
Cadówek |
Członek |
7. |
Jabłecka Edyta |
Orzechówek |
Członek |
8. |
Majewski Sylwester |
Biestrzyków Mały |
Członek |
9. |
Mierzwa Anna |
Karsy |
Członek |
10. |
Pokora Witold |
Łazy |
Członek |
11. |
Rusin Kazimierz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
12. |
Stępień Jan |
Kobiele Wielkie |
Członek |
13. |
Zasada Mirosław |
Świerczyny |
Członek |
14. |
Zuterek Adam |
Babczów |
Członek |
|
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-05-25 09:08:32 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:28:42.
|
Składy Komisji Rady Gminy Kobiele Wielkie na kadencje 2014-2018 (skład osobowy na dzień 18 maja 2015 r.)
Komisja Rewizyjna
Mierzwa Anna - przewodniczący Flasza Mirosław - wiceprzewodniczący Bareła Grzegorz - członek Jabłecka Edyta - członek Zasada Mirosław - członek
Komisja Budżetu, Finansów i Planowania
Szczekocki Sławomir - przewodniczący Bareła Grzegorz - wiceprzewodniczący Dzwonkowki Henryk - członek Rusin Kazimierz - członek Zuterek Adam - członek
Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu
Zasada Mirosław. - przewodniczący Gorzędowski Zbigniew - wiceprzewodniczący Majewski Sylwester - członek Mierzwa Anna - członek Pokora Witold - członek Zuterek Adam - członek
Komisja Rolnictwa, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji Gminnych
Dzwonkowski Henryk - przewodniczący Stępień Jan - wiceprzewodniczący Flasza Mirosław - członek Majewski Sylwester - członek Szczekocki Sławomir - członek |
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-05-25 09:31:49 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:33:38.
Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie |
RADNI RADY GMINY KOBIELE WIELKIE
NA VII KADENCJĘ RADY GMINY
2014-2018
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Funkcja w Radzie Gminy |
1. |
Bareła Grzegorz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
2. |
Cichoński Waldemar |
Orzechów |
Członek |
3. |
Dzwonkowski Henryk |
Huta Drewniana |
Wiceprzewodniczący |
4. |
Flasza Mirosław |
Wola Rożkowa |
Członek |
5. |
Gorzędowski Zbigniew |
Cadówek |
Członek |
6. |
Jabłecka Edyta |
Orzechówek |
Członek |
7. |
Majewski Sylwester |
Biestrzyków Mały |
Członek |
8. |
Maks Lech |
Kobiele Małe |
Przewodniczący |
9. |
Mierzwa Anna |
Karsy |
Członek |
10. |
Pokora Witold |
Łazy |
Członek |
11. |
Rusin Kazimierz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
12. |
Stępień Jan |
Kobiele Wielkie |
Członek |
13. |
Szczekocki Sławomir |
Przydatki Przybyszowskie |
Wiceprzewodniczący |
14. |
Zasada Mirosław |
Świerczyny |
Członek |
15. |
Zuterek Adam |
Babczów |
Członek |
|
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2014-12-01 08:45:48 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:07:30.
|
Składy Komisji Rady Gminy Kobiele Wielkie na kadencje 2014-2018
Komisja Rewizyjna
Mierzwa Anna - przewodniczący Flasza Mirosław - wiceprzewodniczący Bareła Grzegorz - członek Jabłecka Edyta - członek Zasada Mirosław - członek
Komisja Budżetu, Finansów i Planowania
Szczekocki Sławomir - przewodniczący Bareła Grzegorz - wiceprzewodniczący Cichoński Waldemar - członek Dzwonkowki Henryk - członek Rusin Kazimierz - członek Zuterek Adam - członek
Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu
Zasada Mirosław. - przewodniczący Gorzędowski Zbigniew - wiceprzewodniczący Majewski Sylwester - członek Mierzwa Anna - członek Pokora Witold - członek Zuterek Adam - członek
Komisja Rolnictwa, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji Gminnych
Dzwonkowski Henryk - przewodniczący Stępień Jan - wiceprzewodniczący Cichoński Waldemar - członek Flasza Mirosław - członek Majewski Sylwester - członek Szczekocki Sławomir - członek |
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2014-12-11 09:18:21 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:07:20.
Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie |
RADNI RADY GMINY KOBIELE WIELKIE
NA VI KADENCJĘ RADY GMINY
2010-2014
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Funkcja w Radzie Gminy |
1. |
Rybak Janusz |
Posadówka |
Przewodniczący |
2. |
Lesiakowski Sławomir |
Łowicz |
Wiceprzewodniczący |
3. |
Dzwonkowski Henryk |
Huta Drewniana |
Członek |
4. |
Dzwonkowski Tomasz |
Kobiele Wielkie |
Członek |
5. |
Flasza Mirosław |
Wola Rożkowa |
Członek |
6. |
Gorzędowski Zbigniew |
Cadówek |
Członek |
7. |
Klekowska Marta |
Kobiele Wielkie |
Członek |
8. |
Kuliś Piotr |
Biestrzyków Mały |
Członek |
9. |
Maks Lech |
Kobiele Małe |
Członek |
10. |
Rak Henryk |
Kobiele Wielkie |
Członek |
11. |
Stawiarski Tadeusz |
Kobiele Małe |
Członek |
12. |
Szczekocki Sławomir |
Przydatki Przybyszowskie |
Członek |
13. |
Szymczykiewicz Andrzej |
Zrąbiec |
Członek |
14. |
Trzeciak Grzegorz |
Babczów |
Członek |
15. |
Wojciechowski Jacek |
Orzechówek |
Członek |
|
|
Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Data wprowadzenia: 2014-05-15 11:01:47 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:07:10.
Data wprowadzenia:
2014-05-15 11:01:47Data modyfikacji:
2015-05-25 09:07:10Opublikowane przez:
Daniel Carzyński